Aicinām Iepazīties ar Tirgotājiem

  • Home
  • Tirgotāji un Ēdinātāji

Mūsdienīgs Siguldas Gastro Tirgus

Jāņa Tirgū darbojas pastāvīgas tirdzniecības vietas, kā arī pieejami tirdzniecības nomas galdi vietējiem zemniekiem, amatniekiem, sēņotājiem un ogotājiem. 

Osvalds Pupa

Osvalds Pupa restorāniņš – cēsnieka Oskara un siguldieša Valda ēstuve Siguldas tirgū slavena ar izcilo biznesa pusdienu piedāvājumu – garšīgi, veselīgi, ātri un par ļoti labu cenu. Šie puiši strādā labāk par Šveices pulksteni, savās kafejnīcās Rīgā pusdienlaikā ik dienu apkalpojot veselas klientu armijas. Nu, biznesa partneri Jāņa Tirgū ieņem startu vietējo siguldiešu un tūrisma autobusu uzņemšanai. Abus īpašniekus atpazīsiet pēc iespaidīgām bārdām un abi atsaucas uz “Čau, Osvald!”
siguldas-tirgus-tirgotajs-osvalds-pupa
siguldas-tirgus-tirgotajs-kebabs

Kebab Factory

Vieni no gardākajiem kebabiem un burgeriem Rīgā nu pieejami arī Siguldas Tirgū. No tipiskām kebabnīcām atšķiras ar estētiski iekārtoto vidi un melnajiem cimdiem, ja nevēlies ēdot sasmērēties ar sulīgi pagatavotajiem kebabiem un burgeriem. Uzņēmuma īpašnieks Edgars ir maksimālists, kas manāms arī Kebab Factory bagātīgi, gardi un ar dāsnu mīlestību gatavotajās īpaši liela izmēra porcijās.

Iecēnu Delikateses

Iecēnu delikateses ir savā jomā izcilnieki un eksperti.
Tas ir ģimenes uzņēmums, kura vadītājs Uldis izbraukājis pusi Eiropas, sasmēlies gudrības no Itālijas, Vācijas, Austrijas, Spānijas gaļas pārstrādes jomas profesionāļiem, nu rada Latvijā unikālus produktus ar savu īpašo iecēniešu rokrakstu, kas izceļas ar augstvērtīgo sastāvu un izcilām garšas īpašībām
siguldas-tirgus-tirgotajs-iecenu-delikateses
siguldas-tirgus-tirgotajs-lielais-loms

Lielais Loms

Lielais Loms – paspējis kļūt par vienu no Jāņa Tirgus firmas zīmēm. Aiz letes teju katru dienu sastapsiet Lielā Loma īpašnieku siguldieti Ojāru, kas ar savu komandu aizvedīs Jūs garšu ceļojumā no klasikas līdz eksotiskām garšām, parādot plašo zivju un jūras produktu daudzveidību. Siguldas tirgū notiek teju visu veidu zivju apstrāde. Te nopērkamas svaigas zivis, te pat uz vietas tās tiek kūpinātas, vārītas jaudīgos buljonos, ceptas, fritētas un pat rullētas leģendārajos Lielā Loma suši, ko daudzi atzīst par vieniem no gardākajiem.

Zivju Konservi “Dieniņas” – Īsta Delikatese

Zvejnieku sēta "Dieniņas" atrodas Bērzciemā un cenšas saglabāt gadsimtiem ilgi izveidoto zvejnieku dzīvesveidu un zivis tiek gatavotas pēc senām vietējām receptēm.

Kūpinātas Zivis – Sestdienās plkst. 14:00

Lielais Loms piedāvā pašu kūpinātas zivis Jāņa Tirgū! Piedāvājumā: lasis, sviesta zivs, sarkanasari, paltuss, kā arī dažādas citas sezonas Latvijas un pasaules jūru zivis.

GUSTAVbeķereja

Vienmēr nopērkami tikko cepti pīrādziņi un smalkmaizītes.
Beķereja, kuras sauklis “Jaunu mācoties un seno godā ceļot”, slavu ieguvusi izcilo speķa pīrāgu un bagātīgo drumstalmaižu dēļ.
Vai zināt, kas nepieciešams, lai cepiens vienmēr izdotos?
Veiklas rokas, Dieva dots talants, daudz laba sviesta un īstais putukrējums, bet pāri visam - mīlestība pret to, ko dari.
siguldas-tirgus-tirgotajs-gustava-bekereja

No Krāsns Plauktā – Tikko Ceptas Smalkmaizītes

Vienmēr nopērkami tikko cepti pīrādziņi un smalkmaizītes.
€ 11.00

Svētku Kliņģeri Uz Pasūtījuma

Kliņģeris nebūs sauss, bet gan ar bagātīgu pildījumu, lieliski garšos un labi iederēsies uz Jūsu svētku galda. www.gustavbekereja.lv
siguldas-tirgus-tirgotajs-zalais-zirnis

Zaļais Zirnis

Dārzeņu, augļu un ogu veikals ar plašu un pārdomātu piedāvājumu priecē Jāņa Tirgus apmeklētājus. Pirmās zemenes, kraukšīgas salātlapas, saknes no Latvijas zemnieku saimniecībām un daudz ko citu. Lielu klientu popularitāti ieguvušas tikko spiestās sulas un veselīgie smūtiji.

Herbas

Šī veikala stāsts sācies ar divām draudzenēm, daudzbērnu māmiņām - Ingu un Ditu, kurām ir kopīgs redzējums par veselīgu, dabīgu un pilnvērtīgu uzturu. Viņas ir izlolojušas savu ideju par kvalitatīvas pārtikas veikaliņu Siguldā. Šajā veikalā atradīsiet visu, kas ir ekoloģisks, bezglutēna, beziepakojuma un pat vegānisks. Jo kā saka Inga ar Ditu: “Cik cilvēku, tik dzīvesveidu.”
siguldas-tirgus-tirgotajs-herbas
siguldas-tirgus-tirgotajs-rausis

Rausis

Rausis – pieredzējis tirgotājs no Siguldas vecā tirgus. Ar vēl plašāku sortimentu Jāņa Tirgū nodrošina saviem pircējiem tikai pašu labāko no Latvijas lauku saimniecībām: graudaugus, dažādus piena produktus, tajā skaitā izlejamos piena produktus, maizi un daudzus citus labumus.

Piens un Ledus

Saldējuma tirgotava ar ražotni, kur uz vietas top brīnumgardi gelato. Pēc labākajām itāļu gelato receptēm uz vietas gatavots saldējums, kas tapis no mūsu pašu Latvijas piena! “Piens un Ledus” saldējuma meistari garšas veido paši no klasikas līdz saldiem pārsteigumiem un sezonālajiem gardumiem: Šokolādes, Karameļu, Mango, Rabarberu, Zemeņu un pat Vienradžu saldējums ar spirulīnas pulveri u.c!
siguldas-tirgus-tirgotajs-piens-un-ledus
siguldas-tirgus-tirgotajs-melnais-pipars

Melnais Pipars

Melnais Pipars - steiku un gaļas cienītāji sarosāties, jo Siguldā Jāņa Tirgū ir atvērts jaudīgs grilbārs Melnais Pipars! Baudi lieliski ceptu steiku sev izvēlētajā cepšanas stadijā uz vietas vai iegādājies pagatavošanai mājās. Piedāvājumā gan Striploin, gan T kaula, gan antrekota steiks, kā arī ribas, sašliki un citi gaļas labumi. Viss pieejams gan svaigā veidā, lai vari grillballīti vai vakariņas uzrīkot sev mājās, gan perfekti gatavots baudīšanai uz vietas! Tāpat pārdošanā dažādas piedevas gaļai un pat grila aprīkojums. Uz tikšanos Melnajā Piparā! Gardi dzīvojam!

Stirna&Avocado

Stirna&avocado - ir jauna koncepta kafejnīca - veikals, kas piedāvā dabīgu kulināriju, veselīgus desertus, gardas mērces.
Šeit maltītes pieejamas arī vegāniem un veģetāriešiem.
Šī kafejnīca Jūs aizvedīs garšu ceļojumā pa Pasauli, jo receptes ir radītas iedvesmojoties no Austrumiem, Āzijas, bet pielāgojot tās Latvijas produktiem un garšu kārpiņām. Lielākā daļa ēdienu ir augu valsts, kas arī pārsteigs katru. Netradicionāli un veselīgi deserti un kūkas. Super gardi, dažādi smūtiji. Pikantas zupas, sātīgi salāti un pamatēdieni, kādi baudāmi tikai šeit
siguldas-tirgus-tirgotajs-stirna-avokado
siguldas-tirgus-tirgotajs-dzerieni

R&W Dzērieni

"Red&Wine" sortiments ir īpaši izveidots Siguldas tirgus klientu vajadzībām un prasībām.
Tajā atradīsiet ne vien iecienītākos alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus, bet arī īpaši atlasītu piedāvājumu, ko citur Siguldā neatrast, turklāt par īpaši izdevīgām cenām.

Jāņa Tirgus tirgotāju sveiciens Siguldai.