Kur Garšīgi Paēst Siguldā?

Ēdienkarte ir ceļvedis, katra ēdinātāja populārāko ēdienu piedāvājumā, kas pieejams Jāņa Tirgū. Šeit, gastro tirgū, vislielākā ēdināšanas izvēle Siguldā visām gaumēm.

Plašas terases, ietilpīga ēdamzāle – īsta tirgus atmosfēra!

Lielais Loms

Suši un gardi zivs ēdieni, ko Lielais Loms pēc pasūtījuma pagatavos no svaigām izejvielām.

Zvani un pasūti ēdienu līdzņemšanai: 24 889 457.

Džapsi Pizza

Ģimenes picērijā Džapsi Pizza nobaudi pēc labākajām itāļu tradīcijām malkas krāsnī ceptas picas, kā arī dažādus itāļu ēdienus.

Zvani un pasūti ēdienu līdzņemšanai: 29566737.

WOK Āzijas garša

WOK Āzijas garša – vieta, kur baudīt autentiskus Āzijas virtuves ēdienus. Ēdienkarte pielāgota visām gaumēm – iespējams gan pašam sakombinēt savu maltīti, gan izvēlēties kādu no šefpavāru izstrādātajām receptēm.

Kebab Factory

Vieni no gardākajiem kebabiem un burgeriem Rīgā nu pieejami arī Siguldā.

Pasūti ēdienu uz mājām: 22 000 800.

Melnais Pipars

Burgeri, steiki un šašliki no grilbāra “Melnais Pipars” garšos lieliski – tos gatavo pēc pasūtījuma uz grila klienta acu priekšā.

Zvani un pasūti ēdienu līdzņemšanai: 24 889 457.

Jāņa Tirgū par vietām, kur garšīgi paēst Siguldā nav jāsūdzas – pieejami ēdinātāji teju katrai gaumei. Gastro tirgus kafejnīcas un restorāni piedāvā baudīt garšīgu un daudzveidīgu ēdienu klāstu. Netrūks ne kvalitatīvu gaļas ēdienu, ne sezonālu labumu – picas, woks, suši, steiki, šašliki, burgeri, kebabi, veģetāri un vegāni ēdieni.

Jāņa Tirgus nav tikai vieta, kur garšīgi paēst Siguldā, tas ir gastro tirgus, kur socializēties, gūt iedvesmu, iegādāties vietējos labumus un baudīt mūsdienīgu tirgus atmosfēru.